| remus1991 a întrebat:

E posibila cresterea penisului prin masaj si cu pompa?
am auzit ceva si de spiruluina ca ajuta la crestere?
multumescbig grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Cu o pompa de vid poti sa-l pui in erectie, dar nu stiu daca ramane teapan. Plus ca sunt multi care promit marea cu sarea despre marirea penisului si nu te poti baza pe ce ofera ei. Daca ai intr-adevar o problema fizica legata de penis, du-te la medic si poate te opereaza, altfel sunt povesti vanatoresti. Daca nu-ti intra in erectie sunt bune usturoiul pisat (mai multi catei in fiecare zi) si Viagra, dar sa nu cumperi Viagra decat de la farmacie si sa o iei doar dupa sfatul medicului, altfel poti avea efecte nasoale.

| remus1991 explică (pentru doctorandus):

Multumesc de raspuns.
nu ma refeream la erectie, nu am probleme deloc cu asta.
exista ceva tratament in afara de medicamentele fantoma?
va multumesc

| annabetu a răspuns:

Vezi aici http://xshop.cabanova.com/solutie-marire-a.html
Este foarte bun o sa fi multumit

Sper sa te ajute