| cenumesapunaici a întrebat:

E post. Si familia mea tine, deci tin si eu. As vrea sa stiu daca soia e un inlocuitor bun pt carne? Si daca pot merge la sala consumand soia sau daca trebuie sa fac pauza.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| TheGirlWithGlasses a răspuns:

Nu stiu cat o fi soia de buna pentru energie la sport, dar sunt unele batoane de cereale sau ciocolata de post, care s-ar putea sa iti aduca aportul de energie necesar.