| Gym a întrebat:

Salutaree! Fac sala de 3 zile si as vrea sa stiu ce trebuie sa fac adica: sa ma duc o zi si una sa fac pauza sau. in fiecare zii?

Răspuns Câştigător
| IloveME a răspuns:

Este din cauza febrei! in prima zi este normal sa ai multa forta, muschii tai nu sunt obositi!
Dupa un timp, daca mergi in fiecare zi la sala te vei surprinde si tu de cata forta ai in tine!
Succes!

3 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Preferabil in fiecare zi!
Asa febra musculara, atunci cand va disparea o va face pentru totdeauna!
Daca faci pauze intre zile, mereu vei avea dureri!

| Gym explică (pentru IloveME):

Si scade forta. In prima zi ridicam incontinu acum abia mai pot ce pot face sa isi revina forta nu stiu exact cum sa ma exprim...

| IloveME a răspuns (pentru Gym):

Este din cauza febrei! in prima zi este normal sa ai multa forta, muschii tai nu sunt obositi!
Dupa un timp, daca mergi in fiecare zi la sala te vei surprinde si tu de cata forta ai in tine!
Succes!

| ca24low a răspuns:

Cel mai bun program. LUNI, MIERCURI, VINERI.