| Th3Li0N a întrebat:

E vreo problema daca imi fac laba la 14 ani in fiecare zi de 2 ori?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
20 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Sa iasa dracii, probabil ca ejaculezi la 3 minute daca faci de 2 ori intr-o zi, trebuie sa te abtii, ca la 20 de ani nu o sa te mai exciti, nu o sa ti se mai "scoale" mardagaia, si nu glumesc.
Cand ejaculezi sperma elimini foarte multe vitamine de care ai nevoie in corp, iar tu daca ejaculezi de 2 ori pe zi...e clar ca te seaca, de aia esti si slab.

| Empathizer a răspuns:

... si te gandesti la fata aia care te respinge, in timpul asta? Lasa-te de goange, nu esti veridic!

| Cosmotel a răspuns:

Da, iti creste par in palma! ai mare grija.

| Th3Li0N explică (pentru Cosmotel):

Altu zice ca orbesc altu zice ca la 20 de ani nu voi mai avea erectie ziceti-mi un raspun clar sau par in palma lol doamne dati-mi raspuns mai pe calea lui Dumnezeu

| lSummerl a răspuns:

Nu e nici o problema te asigur

| thefighter1 a răspuns:

Ce labar esti laughing)

| Youkillme a răspuns:

Sigur ca da mai bine abtine-te si fa-o macar 1 in 2 saptamini, nu ti se va dezvolta sistemul reproductiv, si in plus cind vei avea vreo 20 de ani, nu vei avea erectie!

| bombardier1999OFICIAL a răspuns:

Salut si eu am 14 ani si ca sa zic o fac de 2 ori...pe saptamana! Asta o sa ajute mult pe toti care vor sa stie.In acest articol Guvernele vor sa incurajeze adolescentii sa o faca =) :P http://ro.wikipedia.org/wiki/Masturbare FUNDA!

| Taiby a răspuns:

Da, poti sa orbesti...

| Anonimus1110 a răspuns:

O laba la timpu' ei, face cât o mie de femei

| yocata10 a răspuns:

Mai usor baiet, sa nu-ti strici incheietura laughing

| yocata10 a răspuns:

Dar ce ai de-i dai asa de mult in cap thinking mai usor cu filmele pornowinking si ai grija ca sa nu ti se frece mainile laughing adica iti dai seama faci bataturi in palma laughing

| FabyAlaDeLaKarrfur a răspuns:

Eu fac zilnic si nu am nici o problema, doar niste intamplari minore:Mi-am rupt incheietura mainii si acum scriu cu stanga; mi-am improscat in ochi si am orbit; am rupt odata peretele(nu intrebati).
Dar are si niste avantaje:Iti dezvolti muschii si poti misca mana ***. rapid.

| valentinpopescu a răspuns:

Acum nu e nici o problema momentan ba chiar vei avea penisul mai mare insa eu zic sa incepi incetu cu incetu sa te abtii pentru ca o data cu ejacularea spermei ti se duce si calciu si alte lucruri folositoare corpului iar daca faci des acestea nu mai apuca sa se regenereze. Iti v-a creste par mult in zona intima iar pe la 15-16 ani iti apare parul pe piept mai prematur ca celorlalti de varsta ta. Funda?

| mariadenisa a răspuns:

O sa-ti cada mainile de la atata labareala! rolling on the floor)

| ultraboy a răspuns:

Da este! este o problema psihica lasata ca masturbarea e un pacat! lasa-te de masturbare

| andreiay a răspuns:

Incearca sa iti faci si tu o prietena acolo si mai lasa laba

| Robertouduilihjuf a răspuns:

Nu este te asigur