| DarkShina5566 a întrebat:

Este adevarat ca daca mananci un cubulet de ciocolata in fiecare zi slabesti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Ce bine ar fi asa laughing)
Din pacate, te ingrasi...Ciocolata ingrasa(exceptand-o pe cea neagra care mi se pare oribila big grin)

10 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Nu, e o tampenie

| mgtow a răspuns:

E minciuna.

| Alyra a răspuns:

Ciocolata( cea neagră în special) conține antioxidanți care sunt buni pentru sănătate, dar... asta nu înseamnă slăbești.
E bună ciocolata,(puțină!)... dar contează și ce mănânci în rest, câtă mișcare faci, etc.hee hee
Succes!

| katy a răspuns:

Nulaughing ciocolata ingrasa.care ti-a zis ca slabeste a ras de tine

| yellowalien a răspuns:

Nu tongue

Răspuns utilizator avertizat
| pwp a răspuns:

Mersi pentru funda happy

| valentingb a răspuns:

Nu. poate daca mananci DOAR un cubulet pe zi

Răspuns utilizator avertizat