| Valentina0147 a întrebat:

< Este adevarat ca daca mananci ciocolata iti apar cosuri >?

3 răspunsuri:
| TheFACKYouTub a răspuns:

Da este adevarat ca daca mananci ciocolata zi de zi iti face pofat sa mananci si a doua ziwinking si iti apar cosuri pe limba big grin glumesc
eu mananc in fiecare zi ciocolata.mmmmmm.mmm si nu am cosuri,poate faci toxinfectie alimntara daca e expirata.
cum sa faci cosuri doamne iarta.
mananca linistita ciocolata,lumea nu mai stie ce sa scorneasca, de aceea e plina Romania de ciocolata, pentru ca ies cosuri.
fake

| Bris a răspuns:

Da este 100% adevarat si Coca Cola la fel.

| Anesia27 a răspuns:

Doar excesul dauneaza