| rebelsoul a întrebat:

Am auzit ca daca mananci pepene rosu in fiecare zi, slabesti. Este adevarat?

Răspuns Câştigător
| darkgirl_9581 a răspuns:

Http://forum.oneden.com/topic/1249-slabeste-cu-pepenii/

Dieta asta am incercat`o eu si chiar functioneaza.

Bafta!

>:D

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Da, in primul rand favorizeaza diureza, apoi are o substanta, nu's cum ii zice, care scade secretia unui hormon care este responsabil pentru depozitarea grasimii la nivelul abdomenului, de asemenea, datorita continutului de celuloza s. a. din fruct, lebenita iti reduce senzatia de foame.
Dar ai grija si cu restul alimentatiei, ca nu cred ca te va ajuta mult sa consumi lebenita daca la cealalta masa manci carotfi prajiti sau ce stiu eu ce fast foods. Mai bine intra pe http://www.mypyramid.gov/ si vezi ce recomandari privind alimentatia ai.
A da, si efort fizic, nu te scutii de la miscare, mers, alergat, inot s. a.

| ;x^..::pasTiluTza`))::...:x:x a răspuns:

Deci daca mananci lebenitza sau pepene rosu.mda ma rog...
urinezi deswinking.
si cu cat urinezi mai mult cu atat elimini mai multe toxine.
Deci uh ce crezithinking
Eu zic ca pe langa pepenele rosu daca vrei sa ai o slabire sigura mai bea 2 litri de apa pe zi.happy

sper ca te-am ajutathappyfunda?batting eyelashessmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu mananc pepene rosu in fiecare zi si cand nu am pepene rosu beau 5 litri apa pe zi...pentru ca daca bei multa apa sau mananci pepene rosu in fiecare zi nu mai iti este pofta de mancare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ingrasaq ffffffffff mult