| GalagieMareInScoalaMea a întrebat:

Este bine daca am 1.65 inaltime si 65 de kilograme sau sunt prea grasa? Aici e mai accesat laughing Scuze dar va rog spuneti-mi ca sunt obsedata sa slabesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| TheAvenger a răspuns:

Ia lasă mă fata în pacelaughing..bine,ar mai trebui să dea ceva jos, asta așa-i.da nu chiar 10 kg.ce, vrei să se facă așchilopată?laughing. fata mea, eu am 1, 70 înălțime și vreo 60 și ceva de kg și mă simt perfectthinking

12 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna la inltimea ta ar trebui sa ai 54 kg, oricum eu zic ca ar fi bine sa dai jos 5 kg apoi sa incepi sa faci exercitii pentru muschii astfel incat sa iti cresti masa musculara. Si ar fi bine sa elimini din alimentatie sucurile( poate parea misiune imposibila dar cum eu am reusit cred ca oricine poate reusi), reducerea cantitatii de dulciuiuri( asta o consider cam misiune imposibila, eu nu am reusit nu am pretentia ca alti sa o faca) si sa mananci cat mai putine prajeli si sa mananci din toate cate putin.

| Silviu591 a răspuns:

Ce ma enerveaza idiotii astia care cer id-uri.

revenim..sincer trebuie sa slabesti putin..la inaltimea ta ar trebui sa ai vreo 48-50kg.

Răspuns utilizator avertizat
| knoxfcsb a răspuns:

E bine asa cum esti tu si sincer daca vrei sa afli asta pe plan sentimental baietii cauta fete mai facute sa aiba pe ce pune manatongue

| LuizaAndreeaLuiza a răspuns:

Sfat de la fata la fata:
esti un pic cam plinuta pentru 1. 65cm dar se poate slabi. incazul tau ar trebui sa slabesti intre 5-10 kg.
nu este asa greu daca ai o alimentatie potrivita si faci sport. dar sa nu slabesti prea mult pentru ca nu o sa iti sptea bine.
sper ca te-am ajutat.
fundita?

| RenzoRomano a răspuns:

Esti grasa! end of discussion!