| Diamond5 a întrebat:

Este bine sa iau Centrum Barbati la varsta de 17 ani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Bpr_Vlas_1997 a răspuns:

Da, la 17 ani deja este normal, dar iti sfatui oricum alte medicamente de intarire a organismului, acestea sunt pentru metabolismul barbatesc mai in varsta. Iti recomand calciu D3 sau omega 3 + niste grasime de peste big grin Bafta!

2 răspunsuri:
| bogz a răspuns:

Da e foarte bine te ajuta la crestere+alte prostii.

| sodobar a răspuns:

Intreaba farmacista ca sa nu te mai duci la doctor, eu cred e ok.