| Neverrrrrr a întrebat:

Salut,Centrum este un complex bun de vitamine sau sunt si mai bune? comparand numarul si cantitatea de vitamine si minerale continute.Eu folosesc centrum pentru barbati, nu ma indoiesc de acest produs, dar daca mai exista si altele in jurul aceluiasi pret(30 lei era parca, 30 comprimate) as dori sa stiu.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Daca ai o un regim alimentar echilibrat si sanatos nu ai nevoie de niciun supliment. Le iei de capul tau sau ti-a iesit ceva rau la analize?
Multa sanatate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Eu am folosit centrum, pot sa zic ca a fost bine, aveam nevoie pentru energie, ca faceam sport. Are multe beneficii si nu stiu altceva mai bun.

Bafta.

| Neverrrrrr explică (pentru anonim_4396):

Luai centrum performance? eu am cautat prin farmacii si nu am gasit.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Neverrrrrr):

Centrum Silver, isi facea efectul bine din punctul meu de vedere big grin