| anonim_4396 a întrebat:

Centrum pentru bărbați este bun?
La un copil de 14 ani i-ar face rau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Ar fi bine sa iei doza recomandata pentru varsta si greutatea ta. Iti pun un link in engleza care trateaza problemele excesului de vitamine.
http://www.verywellfit.com/can-you-really-overdose-on-vitamins-4087566

| anonim_4396 explică (pentru SkyPilot):

Păi si cam cat ai zice sa iau daca acolo spune că în fiecare zi cate o pastilă.Cam cate zile?

| ovidiu123432 a răspuns:

Atata timp cat nu iei prea mult, nu.

| anonim_4396 explică (pentru ovidiu123432):

Ce inseamna prea mult? Acolo spune sa iei cate o pastilă in fiecare zi.