| rafael1997 a întrebat:

Este bun uleiul de ricin pentru par?
am 17 ani si am parul foarte uscat si rar.este bine sa il folosesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Este foarte bine

| mona a răspuns:

Am vrut sa zic ca e foarte bun[nu foarte bine], foloseste-l cu incredere

| DayByDay a răspuns:

Da. Dar sa-ti faci o masca pentru par din el. Uite aici cateva :

http://www.divahair.ro/......rcat_acasa

| Ironicnαme a răspuns:

Da, e bun, dar nu trebuie să îl aplici în exces.

| stefydeea a răspuns:

Da este bun, si eu il folosesc happy