| Andr33ya a întrebat:

Este buna masca de par Planet Spa pentru parul uscat care cade foarte repede?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 00SweetTweety00 a răspuns:

Hey love struck Da este foarte buna love struck am folosit si eu si in 4 saptamani eram in culmea fericirii ( parul era stralucitor si nu imi mai cadea ) love struck
Bafta ♥

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da.

| Athée a răspuns:

E buna, dar mai indicat e uleiul de cocos.