| vreaubebe a întrebat:

Este normal ca la 2 zile dupa intreruperea tratamentului de la Sovata, sa apara scurgeri maronii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu e normal si nu cred ca are legatura cu tratamentul balneologic. Mai degraba cu cauza pentru care faci tratament.

luciana
| luciana a răspuns:

De obicei aceste scurgeri maronii, indica prezenta unei sarcini...Pentru linistea ta, te rog cumpara un test de sarcina si fa-l asa cum indica pe el, Lucien.

| vreaubebe explică:

Cauza pentru care fac tratament e sterilitate 1