| anonim_4396 a întrebat:

Este o intrebare mai stupida, dar, de cate ori sa bem ceai (pe zi)?
P.S.: FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Depinde ce ceai, decat sa bei pliculete procesate din comert mai bine nu bei happy

| iKronstadt a răspuns:

Ai dreptate. Intrebarea pusa releva caracterul tau laughing

| SerenaAylin a răspuns (pentru iKronstadt):

Haha, ce amuzant esti! raised eyebrows

| AnonimGirl67 a răspuns:

Poti se bei dupa bunul plac.Eu beau o sg data pe zi fiindca daca beau un ceai dimineata si vreau sa beau unul seara pur si simplu nu am pofta.