| alexa6808 a întrebat:

Este posibil ca testul sarcinii sa arate pozitiv dar el sa fie negativ?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Marja de eroare este mică. Repetă testul corect!
Pa, pa.

| PinkPanther a răspuns:

Din cate stiu eu nu, stiu ca poate fi fals negativ, adica sa iti spuna ca nu seti iar tu sa fii, dar invers nu. Mai fa unul, alta marca si daca iti iese tot la fel mergi la doctor. Bafta

| PinkPanther a răspuns:

Repeta testul si fa-l dimineata chiar daca pe al scrie ca se poate face la orice ora, atunci e cel mai sigur. Dar din pacate mai mult ca sigur esti. Ai mai multa grija pe viitor.

| mona a răspuns:

Sansele sunt 1 la 100 ca sa arate asa, repeta testul dar ai grija sa nu fie aceiasi marca

| alexa6808 explică:

Dar eu nu vreau sa fiu

| alexa6808 explică:

Ce grija sa mai am daca la nici 17 ani sunt...

| Bellatris a răspuns:

Da, depinde la cate zile este facut si calitatea acestuia.

| Gabitza00 a răspuns:

Nu.Nu este posibil asa ceva

| Eu_7717 a răspuns:

Sunt slabe sanse...dar totusi ca sa fii sigura du-te la un consult la ginecolog!