| andrei_4821 a întrebat:

Este posibil sa mi se intample ceva la san, dupa ce o tipa m-a muscat de el. E mai tare ca celalalt. happy O perioada s-a invinetit.
Fara misto!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pune gheata intr-adevar, dar daca la 10-12 zile de la muscatura e in continuare mai tare decat celalalt, mergi la ginecolog.

| mihaa a răspuns:

Ai grija ca cine te incurci, ca nu se stie alta dat poate te musca de alcevabig grin

| gossipgirlxoxo a răspuns:

Din cate stiu eu, nu(doar nu te-a muscat ca un urs). pune gheata.si pentru linistea ta sufleteasca mergi la un doctor

| irinelu_9484 a răspuns:

Eiii fii atent ca daca a muscat si era turbata stii ce te asteapta? in burtika injectiibig grinbig grinbig grinai grija alta data nu te da pe mina orikarei chiar daca esti baiat.Nu cred ca o sa ti se intimple ceva da sa stai linistit mergi la un medik.
P. S sper ca nu te-am suparat cu gluma meaa pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zi-ne si noua citi ani ai ca banuiesc ca-i numai efectul de maturizare.

| andrei_4821 explică:

Nu e ma efectu de maturizare. laughing am trecut prin ala. Asta e mai ciudat asa. O sa ma duc la medic, sa vedem ce s-a intamplat.