| Perseverance a întrebat:

Este posibil sa te ingrasi(sa pui grasime pe abdomen, corp) daca mananci mult, sanatos si faci exercitii pentru cresterea masei musculare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| petrescuionut a răspuns:

Da este posibil dar fai exerciti multe. si mananca fructe si ciorbe usoare.

| crbogdan a răspuns:

Da este posibil, depinde de organism.Trebuie sa mananci mai putin si de mai multe ori pe zi, sa te hidratezi si sa faci sport.

| Perseverance explică (pentru crbogdan):

Pai pentru a pune masa musculara nu trebuie sa mananci mai mult?

| crbogdan a răspuns (pentru Perseverance):

Ba da trebuie sa mananci mai mult dar si mai des si fara grasimi, prajeli.Mananci de mai multe ori pe zi dar nu foarte exagerat.