| Ioana01 a întrebat:

Este prea inalt pentru mine? Are 14 ani si a crescut ingrijorator de mult...Deja are 1.96! Eu am doar 1.45 si ma simt ca un pitic pe langa el. Am vreo sansa ca sa ii placa de mine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Sunteti gay?

| sKilL a răspuns:

Normal... dragostea nu are varsta, sex, culoare. sunt sigur ca nici inaltime nu are. acum, depinde si de gusturile lui.

| DdDiX a răspuns:

Daca te iubeste... da, si prietenul meu este mai inalt decat mine si nu am nimic impotriva... mie chiar imi place ca prietenul meu sa fie mai inalt