| anonim_4396 a întrebat:

Este vreun psiholog atestat pe aici? Am nevoie de asistenta unuia...
Vreau doar sa vorbim prin intermediul messenger-ului sau facebook-ului. Puteti lasa adresa intr-un mesaj, daca doriti.
Chiar am nevoie de ajutor...
Simt ca sunt la capatul puterilor...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Psihologie e o meserie, din astea isi castiga ei existenta, asa ca slabe sanse sa gasesti pe vreunul sa te consiliezi gratuit... in timpul alocat tie ar putea primi alt pacient care sa si plateasca.

| anonim_4396 explică (pentru BiuL):

Macar imi incerc norocul... Am 15 ani doar...

| RAY a răspuns:

Eu nu am atestat, pshiologia e o placere, o stiinta, lasa-mi mesaj imi place sa vb cu persoane cu probleme

Răspuns utilizator avertizat
| MiryamDeniz a răspuns:

Da. Caută pe facebook Raluca Ivanov.