| Ollykaa a întrebat:

Eu am 11 ani jumatate aproape 12...am 1, 55 m inaltime si 38, 5 kilograme...credeti ca sr trebui sa mai slabesc?big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| TwixulDrept a răspuns:

Nu...cum sa slabesti? Esti slaba. si pentru anii pe care ii ai si pentru inaltime, esti potrivita sa zic, nici slaba moarta dar nici plinuta

2 răspunsuri:
| KimK a răspuns:

Nu e bine asawinking

| Frau a răspuns:

Pai esti in crestere acumwinking
e normal sate comporti normal ca si pana acum
nu incerca decat sa faci putin sport in plus
ca sa te mentii
sa nu te iei inca de acum cu diete si alte prostii!
e normal la varsta noastra big grin