| Angel1998Luca a întrebat:

am 13 ani și-o greutate de 46 de kilograme și o înălțime de 155 cm, credeți că ar trebui să mai slăbesc, sau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MelissaAdela a răspuns:

Nu. Ești bine rău așa.
Ca să afli greutatea pe care trebuie să o ai, scazi înălțimea cu 10

5 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Nu trebuie sa slabesti, poate chiar trebuie sa te mai ingrasi putin, sunt putine kg pentru varsta ta.

| Angel1998Luca explică (pentru AvalohAlyn):

Eu ma simt bine așa.

| MelissaAdela a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Da frate să aibă cu 10 kg peste înălțimea lui și toată grăsimea să-i fie pe organe
Haha glumiță prietene
E foarte bine așa

| Jannah a răspuns:

Daca eram in locul tau alegeam sa ma ingras inca 4 kilograme.