| Szekeresch_Denis_1997 a întrebat:

Eu am miopie si vreau sa trec pe lentile de contact, Stiti cumva car cat costa o pereche?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

80 -100 de lei

| AtateaConditii a răspuns:

100-200 de lei 6 perechi. Depinde daca sunt de calitate superioara, cate bucati vrei, daca pe culori etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, sunt foarte ieftine. Şi se schimba dimineaţa. Dar nu îţi recomand. Am avut si nu mi-a plăcut să le port.

| nicols a răspuns:

Buna, Pentru o cutie cu 6 lentile de contact, care te va tine 6 luni ( daca ai dioptrii diferite la ochi) si 3 luni (daca ai aceeasi dioptrie) preturile incep de 83 lei. SI sunt lentile de calitate de la Bausch and Lomb. Preturi corecte pentru lentile de contact gasesti si pe www.medlens.ro si pe blogul lor gasesti orice informatie ai nevoie despre lentile. Succes!

| Nicolletta22 a răspuns:

Nu sunt foarte ieftine, depinde de calitate dar presupun ca toti dorim o calitate superioara. Acest link -> http://www.optiland.ro/lentile-contact-medicale.html cred ca te poate ajuta. Sunt putin deranjante in prima luna, dar cu siguranta te obisnuiesti. Eu de pe acest site mi-am comandat si sunt excelente!