| RAY a întrebat:

Eu am o carie fix in masea intrebarea mea e ma va costa fiecare nerv apropo cati nervi are o masea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Indiferent cate canale are maseaua ta, obturatia lor costa ~ 100 lei, iar plombarea maselei la fel.
http://www.i-medic.ro/......ltima-faza

| RAY explică (pentru doctoressa):

Multumesc mult, pur si simplu ma ucide, degeaba am evitato tot mai puternica e degeaba o ignor

| RAY explică (pentru doctoressa):

Ma doare si in piept

| RAY explică (pentru doctoressa):

Cum sa fac sa numai ma doara macar pana maine?