| anonim_4396 a întrebat:

Am avut o carie la o masea,si sa extins la ceilalti dinti,cat ma va costa ca sa o elimin? si cum voi face asta, dau funda!

5 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Nu toate cabinetele stomatologice sunt la fel.Du-te repede sa iti plombeze caria ca poti ajunge mai rau.La mine o plomba m-a costat 50 de lei dar sunt cabinete care fac minorilor gratis sau sunt care cer mai putin.Pa,pa

| cryssu2008 a răspuns:

Cel mai bine este sa faci un consult la un medic dentist. Caria o poate elimina medicul, apoi iti plombeaza dintele. Toata chestia asta te-ar ajunge cred undeva 120 lei.

| EmoDoll a răspuns:

In jur de 150-200
Depinde cat de urata e caria care ai facut-o si cat e urat arata
Iti spun ca mai mult atata nu te va costa
Funda? puppy dog eyes

| prodansergiu a răspuns:

In jur de 150 lei la un cabinet specializat la unul de stat 100lei

| Siidney a răspuns:

Buna,caria s-a extins si la ceilalti dinti deoarece n-ai tratat-o; ca s-o tratezi te costa aproximativ 100 lei-acum inmulteste 100 cu
(2+1)=deci aproximativ 300 lei