| Villy0po a întrebat:

Eu am o problema!straight face...este "mostenire"...calc stramb.Am incercat toate felurile de incaltaminte pentru a-mi tine piciorul "strans" ca sa imi indrept mersul. Ce pot face? imi stric toata incaltamintea, am si incercat sa tin eu laba piciorului pentru a nu mai calca stram. Ce pot face in legatura cu asta? FUNDA si VOT!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Du-te la doctor ortoped

| valThina a răspuns:

Pai nu inteleg cum calci strambhappy da ai incercat sa faci faza cu tinutu carti pe cap si sa incerci sa nu pice? daca imi dai mai multe detalii poate pot sa te ajut happy

| valThina a răspuns:

O buna idee e si sa mergi cat mai mult pe tocuri happy chiar si in casahappy si daca nu esti obisnuita in timp te obisnuiesti happy

| Bubble13 a răspuns:

Buna! si eu am aceeasi problemastraight face nimeni din familia mea nu mai calca stramb. cand aflii ceva remedii sa imi trimiti si mie un mesaj pe privathappy pa-pa

| KingJulien a răspuns:

Eu de-as avea numai problema asta (am si picioarele late) dar imi corectez picioarele cu pantofi cu toc, stiu cum e dar cu putin efort si cu aceasta incaltaminte (cu toc) iti vei repara mersul!

| Villy0po explică:

St baiat straight face

| NoUseForAName a răspuns:

Eu am avut platfus acum cativa ani si am vizitat un medic si mi-am revenit.
Consulta un medi si te va indruma el ce si cum.
Sper sa te faci bine.

| radudavid63 a răspuns:

Pantofi ortopedici!