| Ely3 a întrebat:

am o problema. cu piciorul drept calc intr-o parte iar toata incaltamintea se lasa crying(. ce as putea face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Veromon a răspuns:

Problema asta am avut-o si eu cam pana am terminat liceul, eu calcam cu stangul si orice pantof sport incaltam, in timp capata o forma ciudata. Eu cred ca am spapat o data cu purtarea pantofilor din piele, obliga piciorul intr-o anumita pozitie... mult mai ok decat o pereche de pantofi sport din material usor. Eu iti recomand sa incerci o pereche de pantofi din piele, cusuti bine, de calitate.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poţi incerca sa ţopăi.

| cristinutzamicutza2002 a răspuns:

Eu cred ca de la incaltamintile foarte tari piciorul s-a cam strambat.Ar fi bine sa mergi la un doctor, iar pana atunci sa porti lucruri lejere(adidasi moi, ghete foarte moi).