| TheOne19 a întrebat:

Eu inainte sa merg la scoala dimineata mananc pate pe paine si un nutriday insa pana acum faceam exercitii (flotari) inainte sa mananc cum pot sa imi cresc masa musculara facand flotarile inainte sau dupa ce mananc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Trebuie să mănânci înainte să faci flotările. Este logic că, se depunde după ceea ce tu mănânci. După fiecare masă ar fi ideal să faci mișcare, indiferent că sunt flotări sau altceva.
Mă bucur că vrei să trăiești sănătos. Ține-o tot așa.

| VladimirPutin a răspuns:

înainte de flotari trebuie să mănânci că doar așa se depune

| ProfulDeLaMate a răspuns:

Uite ce iti zic, fa flotarile dupa mancare,si cand vi de la scoala mananci din nou si flotari, dupa scrii, dupa niste exerciti de sport. Mie imi merge big grin

| ZEN15 a răspuns:

Dupa ce mananci