| TheOne19 a întrebat:

Eu inainte sa merg la scoala dimineata mananc pate pe paine si un nutriday insa pana acum faceam exercitii (flotari) inainte sa mananc cum pot sa imi cresc masa musculara facand flotarile inainte sau dupa ce mananc?!

4 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Dupa ce mananci. Astfel vei avea energie si vei arde caloriile.

| midlleearth a răspuns:

Trebuie sa manaci ceva usor.e bine daca mananci nutriday...adica daca manaci carne salamuri si slanina nu cred ca poti u sa mai faci flotari ca pica greu...eu mancam ceva usor si mergeam la sala dupa o luna masa musculara a crescut considerabil

| adrYenutzza a răspuns:

Dupa parerea mea cel mai sigur ar fiii sa manaci prima oara dimineata si sa nu scapi in nicio dimineata peste micul dejun(este foarte inportanat)si sa incerci sa muncestii foarte mult in timpul zilei la sala happy

| EaZzZy a răspuns:

Trezestete diminteata pe la 7-8 mananca bine si dupa apucate de exerciti si ai sa vezi ca daca continui in fiecare zi o sa inceapa sa se vada diferenta plus ca o sa fi fresh toata ziuabig grin