| marinamarina12334434 a întrebat:

Eu invat după amiaza, am un test greu la istorie și in ultimul timp am fost extrem de stresat cu scoala pregătiri și program foarte încărcat și când repet lectiile din test parca nu pot sa vorbesc ma încurc in cuvinte nu pot sa vorbesc efectiv ce pot face? sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca esti prea obosită.

2 răspunsuri:
| christall a răspuns:

Incearca sa scrii, poate iti este mai simplu, asa se si impregneaza in minte. Succes!

| TCosminn a răspuns:

Asa e tinere, istoria te lasa fara cuvinte.