| YourAnonimus a întrebat:

Sunt mereu stresat și lipsit de chef. Zilnic merg la școala, apoi acasă, la sala și apoi învăț. M-am saturat maxim de rutina aste. Adică la sala îmi place mult și ma scapa de stres, dar după o ora efectiv nu mai am nici acolo ce lucra, eventual doar cardio și nu mereu am dispoziția necesară.
Prietenii mereu au alt program la fel de încărcat, n-am nici cu cine sa mai ies... as vrea sa schimb cumva rutina asta ce ma dispera, voi cum sunteți?

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ieși singur. Măcar odată pe lună, la un film, în parc la făcut poze - chestii de rupt rutina.

| YourAnonimus explică (pentru mihai69):

Am starea asta zilnic, o data pe luna e egal cu zero sad și in plus ma deprima sa merg singur undeva. Adică ma uit la cum rad alte grupuri și eu stau singur Si ma uit la ei

| LoveSleep a răspuns:

Stiu eu ce sa faci. Iesi cu fete, vorbeste mult cu ele, asculta-le, dă-le sfaturi și când nu se așteaptă, boom! Le fu ți partenerii. smug

| YourAnonimus explică (pentru LoveSleep):

Nu găsesc nicio fata frumi. Și sărac și cu pretenții

| aumih16 a răspuns:

Nu cred ca te poate ajuta cineva pe acest site! psihologul psihiatrul e cel mai in masura sa judece cazul tau amanuntit!

| YourAnonimus explică:

Asta*