| BitKode a întrebat:

Ascultati ce am patit sad Eu invat foarte bine ( am numai 9 si 10 la scoala) si pana acum rezolvam aproape orice la mate. Dar duminica am fost la meditatie si m-am simtit cam rau, in fine nu am spus nimanui si profu mi-a dat un test foarte simplu. Acum cand il vad rad dar atunci parca creierul meu era blocat sad M-a intrebat daca am ceva si i-am spus ca nu am nimic apoi mai in gluma mai in serios imi zice ce ai facut ca te-ai prostit laughing La romana nu am probleme, nu ma incurc. La mate am luat 9 la teza si tot asa am facut subiectele 2, 3 si nu am facut subiectul 1 laughing Nu stiu ce mi se intampla! crying De ce ma incurc la ce e foarte simplu si nu la ce e greu? Ce sa fac sa retin mai bine lectiile? Pot sa iau vreo pastila? Va rog mai intai sa raspundeti la prima intrebare. DE CE MA INCURC LA CE FOARTE SIMPLU? Funda! big grin

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Lipsă de concentrare, grabă. Citește mereu de câteva ori enunțul, până ești sigur că ai priceput ce ai de făcut.

1 răspuns:
| BitKode explică:

Am gresit la ultima propozitie laughing era DE CE MA INCURC LA CE E FOARTE SIMPLU? Am uitat sa scriu un 'E', imi cer scuze tongue