| Sebastian1236882 a întrebat:

Exercitiile faciale ajuta la indreptarea nasului? Adica nasul meu e un pic mai la dreapta

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Nu, dar doctorul plastician ajuta... SIGURRRR

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,doar operația estetică. Îți pierzi timpul de pomană.
Nu exista nici o metoda decât să te operezi la nas din păcate.
De ce te-a lovit în nas?

| 1234568807 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu in locu lui il puneam pe ala sa imi plateasca operatia

| Sebastian1236882 explică (pentru anonim_4396):

Pai acolo mi-a prins pumnul

| anonim_4396 a răspuns (pentru 1234568807):

Pai îți dai seama, ia deformat nasul omului, inseamna că nu era fraier dar nu putem ști daca și-o meritat-o sau nu!
Dar e aiurea sa nu iei nici o măsură, ăla o scăpat basma curată. Să o plătească, sa îl de-a in judecata sau sa se răzbune el nu a făcut nimic.
Și operația aia e destul de costisitoare, o sa de-a din buzunarul lui

| 1234568807 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici nu are impotanta daca a meritato sau nu, acum daca cineva te enerveaza ce faci, il omori? Trebuie sa ii plateasca costurile operatiei, nu sa plateasca tot el si ala sa isi vada bine mersi de treaba lui

| Sebastian1236882 explică (pentru 1234568807):

Dar eu respir bine totul e ok doar ca e un pic in dreapta nu sunt sigur daca merita sa fac operatie. Familia zice ca sunt ok asa

| anonim_4396 a răspuns (pentru 1234568807):

Așa-s unii, doar daca le dezechilibrezi puțin la ego recurg la violenta fiindcă se cred omniscienți, de bolnavi e plina tara asta și de cocalari. Daca inițiatorul întrebării a ales sa nu facă nimic noi nu îl putem constrange, unii își i-au câteodată bătaie doar că există, deranjează teribil cu simpla lor prezenta.

| 1234568807 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda, asa se intampla cand ti se urca oamenii in cap ca le accepti prea multe

| 1234568807 a răspuns (pentru Sebastian1236882):

Daca tie iti convine asa, problema ta, dar eu zic ca nu ar trebui lasat nepedepsit