| Emil_Marian_1993 a întrebat:

Exista pana la urma tratement de marire a penisului? Am 21 de ani si 13 cm... nu cred ca e normal.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu e nevoie dar daca vrei totusi ceva vezi aici.
Sursa :http://www.partenermedia.ro/product/photo/4220/97700.jpg

| Codeine a răspuns:

Media penisului e de 13-16 cm deci e normal, nu cred ca exista creme "miraculoase" doar operatii, dar ai putea incerca exercitii de muls, gasesti pe internet!

| Adbbmsh a răspuns:

Lasa-l asa. Sex tot o sa faci chiar daca ai 13 cm sau 25cm. Nu vrei sa sperii o fata cand ti-o vede, nu? laughing)

| daniel33441 a răspuns:

Da marirea creierului nu te intereseaza? stai calm ca pentru satisfacerea femeii nu iti trebuie un stalp de telegraf.1% din ele au orgas* din penetrare ..alte parti sunt importante da' aia e anatomie prea complicata.