| conrob a întrebat:

Exista un fel de pastile care sa ma faca sa simt ca trece timpul foarte repede? Stiti ceva de genul?

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu există, poate doar ceva somnifere sa dormi citeva ore.

| RAY a răspuns:

Hero,iarba,coca

| Sellak a răspuns (pentru RAY):

Daca taceai, filosof ramaneai. Iarba? serios? De ce au unii oameni o placere sa vorbeasca despre niste lucruri despre care nu au habar doar ca sa fie si ei interesanti?

| RAY a răspuns (pentru Sellak):

Ca sa comentezi tu

| Sellak a răspuns (pentru RAY):

Tocmai mi-ai dovedit ca am dreptate. Macar daca ai avea si tu un argument. Dar esti doar alt copil care vorbeste fara sa site.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Stupefiante... Dar nu recomand big grin

| GolopențaAdrian a răspuns:

Nu cred ca exista

| GolopențaAdrian a răspuns:

Stiu ca si la mine sunt zile in care trece timpul repede dar nu cred ca exista pastile care sa faca asta

| FaraNume1245 a răspuns:

Cred ca vorbesti despre "speed", cauta metaamfetamine.