| Indu a întrebat:

Exista tratamente naturiste care dau rezultate pentru cancerul tiroidian?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ronin a răspuns:

Da, teoretic se poate trata. Sau macar poti incerca. Oricum, cancerul de tiroida este cel mai putin "rau" (ca sa zic asa)

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu mi se pare intelept sa recurgi la tratamente naturiste atat timp cat carcinomul papilar tiroidian beneficiaza de tratamente foarte eficiente oncologice.

Bula
| Bula a răspuns:

NU!
sorry...

| bunica a răspuns:

O data ce virusu s-a instalat si mai are si act de propietar nu pleaca.

| mariusres a răspuns:

Nu.Cancerul e cancer, iar buruienile sunt buruieni...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da