| Bubuu a întrebat:

Exista vreo modalitate sa fac sa imi vina menstruatia mai repede? Fundita!;]

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Eu as vrea sa nu-mi fi venit pana la 20 de ani,ca a venit degeaba,mai mult ma incurca, n-am nevoie de ea, am si dureri atunci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vei multe lichide si faci multa miscare eu asa am auzit

| Bubuu explică:

Alooo...mi-a venit straight face!

| Lalala a răspuns:

Parerea mea e ca daca nu ti.a venit niciodata pana acum nu trebuie sa grabesti momentu'laughingvei avea prima oara atunci cand corpul tau este pregatit

| Tofii a răspuns:

Nu.

| FizzyIzzy a răspuns:

Vinul rosu. Dar nu prea mult thinking

| FizzyIzzy a răspuns:

AAAAA eu credeam ca deja ti.a venit menstruatia si ca trebuie sa te duci undeva si vrei sa vina mai repede laughing mda. o sa vina cand o sa vina.