| anonim_4396 a întrebat:

Hey:*
Exista vreo metoda ca sa-ti vina menstruatia mai repede?:d
fundita+vot:*

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poţi bea ceai de creţişoară şi urzică, stimulează apariţia menstrei mai devreme sau o aspirină cu un pahar de vin roşu, creşte presiune sangvină şi poate veni menstra.
Pa, pa.

6 răspunsuri:
| GogosikaInfuriata a răspuns:

Sa-ti vina mai repede nu stiu, eventual sa o "amani" happy

| LoveIsTheAnswer a răspuns:

Pai nu stiu, eu am auzit ca daca iti pui o compresa cu apa fierbinte la spinare iti vine mai repede, mie mi-a venit mai repede atunci cand am cam stat pe rece, dar a durat mai mult.Asa ca iti zic prima varianta, caci nu risti nimic. happy

| nixy a răspuns:

Pai. nu :d dar depinde si de varstabatting eyelashes dupa intrebarea ta nu cred ca esti foarte marebatting eyelashes pe la 12-14 ani menstruatia nu este reglata, deci poate sa dureze mai mult cu o zi sau sa tina mai putin sa vina mai tirziu sau mai repede, nu'ti face griji oh go on se va regla odata cu timpul

| manolache_1097 a răspuns:

Nu din cate stiu eu, nici să o amani, depinde de organism

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Consulte un medic ginecolog

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu.
eu stiam ca exista, sa iti vina mai tarziu, niste pastilehee hee