| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreun leac homeopatic pentru scleroza in placi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| eni a răspuns:

Din pacate nu se vindeca. am o prietena care d 15 ani sufera de aceasta boala cumplita. e tare nasol.multa sanatate!

| dicarmencitta1957 a răspuns:

Adresa pentru doctor homeopat, luata de pe google.Detalii: Consultatii si tratamente homeopate adulti si copii; medic-lector homeopatie, specialist pediatrie Adresa:, Str. Tache Gheorghe nr. 13, bl. 17, sc. 5, et. 1, ap. 167, int. 167C, sector 4,,
Telefon: Tel. 0766.437.264
Email: dumitrescu.md@gmail.com; anca_med.2006@yahoo.com;
Web: www.cabinethomeopatie.ro;
Orar: Cu programari

| doinisor a răspuns:

Din pacate nu si este o boala cu care va trebuii sa traiesti toata viata.Iti doresc numai bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Numai un medic homeopat poate să-ți prescrie un tratament.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scleroza multipla, din pacate, nu se vindeca nici prin tratamente neurologice. despre homeopatie nici nu poate fi vorba. imi pare rau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca se gaseste la inceput aceasta boala poate fi tratata sau macar poate fi oprita evolutia.Cauta un medic homeopat bun cu foarte mare experienta.Crede-ma am vazut cazuri tratate homeopat, cei drept in stadii incipiente.