| Victoria18 a întrebat:

Exista vreun site unde pot lua si eu legatura cu un doctor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu sunt ginecolog, daca doresti putem discuta

| Violleta2022 a răspuns:

Ia legatura cu medicul de familie, ca doctorii nu dau consultatii online.

| anonimg a răspuns:

Foloseste-te de acest manechin si vei primi raspuns: http://www.sfatulmedicului.ro/autoevaluarea-sanatatii
Daca problema este de alta natura, poti folosi site-ul acesta: http://www.la-psiholog.ro/......anda-stela

| Donsavas a răspuns:

Buna! Ce cauti, mai exact?

| Raducons a răspuns:

Victoria ia legatura cu medicul de familie, el te poate ajuta cel mai mult.
Pe site nu te poate ajuta un medic cu prea multe.

| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Exista doctori care au pagini pe internet.Ideal este sa stii carui doctor vrei sa te adresezi si sa incerci. Daca nu doctorul, macar specialitatea.In general doctorii care lucreaza in mediul privat au astfel de site-uri, sau altfel de pagini pe net.

| serbanpetre a răspuns:

Da, romedic.ro este cel mai recomandat site. Acolo o sa gasesti orice doctor pentru orice ai tu nevoie.

Multa sanatate!