Întrebare recomandată | cristianmol a întrebat:

Care stie daca exista vreun site sau cum as putea lua legatura cu un doctor psiholog pe net?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.psihologonline.info/
Incearca aici
Dar sa stii ca si noi te putem ajuta si o face gratis.
Incearca sa ne pui la incercare, srie-mi un mesaj in privat, nu sunt in domeniu, dar te pot asculta cu mare drag.
O zi buna sa ai:)

| Admunssen a răspuns:

Nu recomand psihologie pe internet!
Daca chiar apelezi la servicii online, un aspect important al site-ului gasit ar fi bine sa se termine cu.ro Cauti in rubrica de Contact un telefon (si asa nu stii daca nu cumva e doar un cititor in palma) si vorbesti cu ei. Ai grija de depozitul din contul tau, ar fi o a doua recomandare. Cel mai bine cauta unul din orasul tau. Una din etica psihologului este sa te sprijine/ghideze moral si nu sa te toarne la Politie. Sunt oameni extrem de intelegatori si de treaba. Au un har cu alte cuvinte.