| anonim_4396 a întrebat:

Experiente neplacute cu iarba ati avut? Daca da, care au fost?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Balonare! La iarba verde te referi! Nu?
laughing

| dinaprilie a răspuns:

Lydia am exp. nepl laughing laughing

| Dolila a răspuns:

M-am împiedicat de o rădăcină și mi-a intrat iarbă în gură. Era gazonul netuns.

| Dolila a răspuns:

M-a rugat o prietenă să-i fac ceai, am gresit pliculețul și a trebuit să o păzesc plus că am rămas fără pliculeț;(

| Dolila a răspuns:

A încercat un prieten să fumeze nuc că el zicea că este rezistent, dar de unde.

| Dolila a răspuns:

Când eram mai mică, că am început prematur, se făcea că mă legănam pe o cracă de copac. Cum m-am aruncat am aflat că iarba avea parfum din pulverizator uman.

| Dolila a răspuns:

Recent am aranjat o grădinuță și cum n-am avut unelte, mi-a intrat pământ și iarbă în degete ^~^

| Miremi13 a răspuns:

Depinde ce bagi laughing am avut prieteni care au trecut prin momente nasoale după ce au fumat legale. nu au putut să explice exact dar spuneau că e horror. tremurau, simțeau că trăiesc tridimensional și le era teamă ca înnebunesc sau că mor și au avut starea asta 3-4 ore apoi și-au revenit. de atunci s-au jurat că nu vor mai încerca nimic happy
pentru binele tău, dacă alegi să fumezi iarbă, ai grijă ce e, de unde o iei, pe cine ai in jur și mai ales cât de tare ești tu psihic.
panica apare atunci când tu nu ești ok din punct de vedere mintal și iarba scoate la suprafață tot ce e în subconștientul tău.
am auzit și de experiențe ok, dar te sfătuiesc să nu riști happy pentru binele tău