| alexandruth a întrebat:

Fac in fiecare zi exercitii (intinderi) pentru tendoanele de la picioare. Azi m-am fortat putin cam tare, iar cand imi intind piciorul drept, ma doare tendonul cred, dar doar cand il intind, nu si cand ma apas in zona respectiva. E de azi-dimineata chestia asta, in seara asta trebuia sa mai fac o serie da' mi-e putin cam frica. Ce credeti ca poate fi? Nu raspundeti in necunostinta de cauza, nu imi recomandati sa merg la medic pentru ca o voi face, dar vreau sa aflu mai repede ce e.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AndyLoren1310 a răspuns:

Ai o mica intindere. fa pauza 2-3-4 zile si vezi cum te simti dupa. nu e nimic grav, stai linistit. Nu iti va cadea piciorul (joke)!