| Catalina_Bulai_1979 a întrebat:

Fac sala si nu stiu ce anume trebuie sa manac precizez ca mancaruri care sa contina proteine. Daca m-ati putea ajuta cu o lista pe zile de dimineata pana seara.

Dau fundita+vot.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Proteine:lactate,carne,oua poti sa mananci mai mult din astea si la combini cum vrei tu

| SimonaCristina a răspuns:

Cauta retete dukan.