| Eugeniusu a întrebat:

Fac seara flotari si abdomene, dar acum 2 zile am bagat mai serios iar acum am o durere la umarul stang. E posibil sa nu le fi executat corect, ca alt motiv nu stiu. Nu e febra musculara, cred ca ma doare acel os de sus... nu stiu cum se numeste. Stiti ce sa fac sa nu ma mai doara? Durerea e mai mare cand iau un tricou pe mine de exemplu. Dau funda si vot, multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| superdorex a răspuns:

Sigur e un muschi care s-a contractat si acum te supara...nu cred ca din cauza ca nu le-ai executat corect e cauza, ci faptul ca nu ai fost incalzit inainte de a incepe exercitiile! E bine sa pui pe locul dureros o punga cu gheata.