| anonim_4396 a întrebat:

Am bagat 160 flotari in serii si dupaa ce le-am terminat a inceput sa ma doara pectoralul stang oi fi facut febra musculara? Ca dreptul nu ma doare doar stangul

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa e, febra musculara dar va trece in 2-3 zile.

| aliceinchains a răspuns:

Da, e febră, o să-ți treacă în câteva zile. Așa faci mușchi.

| milena_1516 a răspuns:

Mi s-a intamplat e febra musculara,ce zic eu nu mai face atatea trebuie sa faci pauza intre exerciti si sa te hidratezi, probabil ai facut febra din cauza ca nu ai facut asa de multe niciodata, sau ai facut dar corpul nu este obisnuit sti. funda mersi