| thefake123 a întrebat:

Fără sa îmi dau seama când mi-am lipit ceva cu superglue mi-am lipit din greșeală superglue in par și pe scalp și nu știu toate locurile unde s-a lipit și as vrea sa știu ce e de făcut sa scap de acel superglu din cap, dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te razi pe cap zerolaughing este vara si vei arata superblaughing

| Violleta2022 a răspuns:

Tai parul cu foarfeca, ca superglue nu iese cu nimic.

| timidu89 a răspuns:

Bine ca nu ai făcut ca Jim din American Pie rolling on the floor

| raniamaria789 a răspuns:

Bună.Incearca sa te speli cu apă caldă, poate se topește lipiciulhee heeȘi eu am făcut o boacăne de genul acum câțiva ani.

| thefake123 explică (pentru raniamaria789):

și s-a rezolvat, ma gândesc ca dacă ma spăl mai mereu intr o săptămâna se ia de la sine

| raazVann a răspuns:

Nu prea mai ai ce sa i faci... Decât tuns?