| anonim_4396 a întrebat:

cred ca am picurat un strop de superglu din greseala pe tel cu touchscreen si se vede cam urat.nu stiu sigur daca e superglu e si un fel de zgarietura. ce sa fac?crying(daca ar fi superglu cu ce l-as putea scoate? fundita. multumesc si

Răspuns Câştigător
| ɹǝʞoſ a răspuns:

Deci exact asta am patit eu. Am dat superglue pe telefonul pe cu touchscreen. Nu nu se mai poate lua eu am incercat si cu cutit (bine nu sa apas ca nebuna doar putin) sau in apa fierbinte si in spirt ca asa cica sar fi luat. Dar nu a mers. Incearca sa le spui parintilor asa in fel incat sa nu se supere prea tare. Bafta

1 răspuns:
| MajorAsshole a răspuns:

Nu ar trebui sa ai telefon cu touchscreen daca nu stii sa ai grija de el. Ia-ti altul.