| d3utzsa a întrebat:

Felele voi ce faceti sa nu mai vi se incurce parul?big grin

eu il am aproape de mijloc si imi cade foarte mult si mi se incurca forte repede

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Foloseste mereu un balsam de par sau/si o masca (le poti gasi la farmacie, la un salon de specialitate sau in comert (ultima varianta e mai putin recomndata))!
Succes!

| Tinna22 a răspuns:

Pai dupa ce e speli... aproape de uscarea lui te piepteni usor...adica nu tragi de par.ca ashea se rupewinking

| emo95 a răspuns:

Spalate cu cliar sau pantten