| Diana1993levy a întrebat:

Fetelor, ajutor! ma macina o problema de o saptamana. Am 24 de ani si intirzieri de ciclu mai mult de 1 sau 2 zile nu am niciodata dar acum de 8 zile nu-mi vine ciclu. Desigur eu am facut un test la 5 zi si mi-a aratat negativ deja am mai lasat si am facut si la ziua a 7-a la fel 1 negativ mi-a aratat da unu nimic chiar. Mentionez nu ma protejez cu prietenul meu. Ceva sfaturi va rog?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| missfatadelatara a răspuns:

Mai încearcă peste încă o săptămână.

Dacă e tot negativ, s-ar putea sa fie o dereglare hormonala.

Răspuns utilizator avertizat